Dni płyną nieubłaganie. Czas mija, kilometry lecą, a Papak? Papcio z wolna sunie do przodu.

Opublikowano: Listopad 7, 2016

Dni płyną nieubłaganie. Czas mija, kilometry lecą, a Papak? Papcio z wolna sunie do przodu.
Jesteśmy w Korei – jednym z ciekawszych krajów w jakim byłem. Kraj to bardzo zamożny i drogi. Kulturowo inny i egzotyczny. My egzotyczni nie jesteśmy – ewentualnie nieco ekscentryczni, zwyczajnie popaprani, a Papak po prostu posmarkany elektrodą i prądem.
Powoli kończy się pierwsza część wyprawy, część trudna ale szczęśliwa! Nieoficjalnie już pobiliśmy rekord Guinnessa w najdłuższej podróży skuterem o pojemności 50ccm. Byliśmy tu i ówdzie. Uciekliśmy wojnie, przepchaliśmy Papka przez Pamir, szusowaliśmy po śniegu Papakosem obutym w narty – było ciężko. I dobrze, będzie co wspominać w bujanym fotelu.
Fotel też się Papakiem zwać będzie – w sumie wtedy to i ja już będę Papakiem…. 🙂
Wyrazy uznania należą się Wam nasi fejsbukowi fani – za to, że wspieracie oraz za to że pomogliście przy naszym projekcie na PolakPotrafi.pl. Dziękuje sponsorom, dziękuje chłopakom: Tobiasz Kukieła​ oraz Arek Alex Tomasiak​ oraz Rafał Urban​ ze dziesiątki maili, prowadzenie mediów, strony internetowej, knucie w kraju, wysłuchiwanie naszych dyrdymałów i za ciepłe słowa – czasami obute w żołnierski sznyt.
Pamiętajcie, że to jeszcze nie koniec. Ukulamy jeszcze tyle kilometrów, że nikt przez lata nie pobije Papaka. Teraz zwiedzamy Ping-Pong landje. Za parę dni uderzamy do Kanady i wreszcie wrócimy do cywilizacji jaką znamy. Będziemy się regenerować i myśleć co by tu dalej nabroić i jak podbić ten świat! 🙂
Możecie nam w tym pomóc! Naklejka Twojej firmy może znaleźć się na skuterze czy kasku, a tym samym Twoja firma weźmie udział w czymś historycznym!
…taką mam nadzieję!

Zapraszamy do współpracy. Żałować nie będziecie! 😀
Zapraszamy na priv!

TomTom​ Modeka Polska​ ScooterKingZ PL​ Wizaserwis.pl​ #Rafstek #Lukmar #StarostwoBełchatów #PrezydentMiastaBełchatów

Udostępnij

Dodaj komentarz