Kazachstan choć ubogi w krajobrazy okazał się niezwykle pozytywnym miejscem!

Opublikowano: Sierpień 22, 2016

Kazachstan choć ubogi w krajobrazy okazał się niezwykle pozytywnym miejscem!
Pokonując kolejne nudne kilometry stepu, zostałem zatrzymany przez Kazachów. Ucięliśmy sobie pogawędkę, a po kilku minutach zostaliśmy zaproszeni do domu naszych nowych znajomych.
Witja, bo tak nazywał się gospodarz okazał się być jednym z tych ludzi, dzięki którym możemy jeszcze wierzyć w rasę ludzką!
Dał sen, dał jedzenie, naprawił skuter, wyposażył w zimowy kombinezon, polał wódki i podarował wiele innych rzeczy. Nie chciał najmniejszego, złamanego grosza – prawdziwy przyjaciel
Na odchodne z oczu pociekły łzy!
Dziękuje, że jesteście! Jesteście wspaniali!

———

Dobrych informacji ciąg dalszy! Dzięki jednemu z naszych czytelników znaleźliśmy transport części! A te są diabelnie potrzebne gdyż przez uszkodzony amortyzator rozleciała się kolejna opona. Mamy nadzieję, że za chwilę firma Rafstek odbierze fanty od ScooterKingZ PL i przekaże je Lukmarowi. Sprzęt powinien za pięć, może cześć dni do nas dotrzeć! Chwała Wam!

——

A na koniec, dziękuję Wam ponownie, tym razem za pomoc na Polak Potrafi! Mamy już ponad połowę zamierzonego planu! Zbieramy dalej, a więc nie przestawajcie udostępniać i polecać naszej wyprawy innym!
Co by się nie działo, damy radę!

Udostępnij

Dodaj komentarz