Ostatni kontakt z Piotrem (kilka dni temu) – film również z przed kilku dni.

Opublikowano: Sierpień 9, 2016

Ostatni kontakt z Piotrem (kilka dni temu) – film również z przed kilku dni.
Obecnie Papak i niestrudzony El Piteros znajdują się na 4,5 tys m.n.p.m, gdzieś na pustkowiach Pamiru. Skuter ledwie już dyszy. Codziennie Piotrek pcha go przez kilka, kilkanaście kilometrów – możecie sobie wyobrazić jaki jest to wysiłek na tej wysokości. Brak tlenu, olbrzymi wiatr i brak schronienia przed warunkami atmosferycznymi to tylko niektóre problemy z którymi obecnie zmaga się Piter.

————-

Postój w Afganistanie i przemyślana ucieczka przed Talibami, chociaż zakończona sukcesem, pochłonęła olbrzymie środki finansowe.
Muszę zaznaczyć, że Piter proszony był przez konsula, o opuszczenie kraju ze względów bezpieczeństwa. Miał zapewniony (również przez konsula) transport ucieczkowy do Indii. Odmówił. Powodem był brak możliwości zabrania Papcia na pokład ucieczkowozu. Piter nie zostawia jednak przyjaciół za sobą! A teraz my nie zostawimy Pitera na pastwę losu!
Już niebawem ruszamy z akcją Croudfundingową na PolakPotrafi.pl. Chcemy pomóc Piterowi spokojnie dokończyć podróż i pobić rekord Guinnessa w najdłuższej podróży skuterem 50 ccm. Udostępniajcie proszę profil Pitera, szerzcie dobre i pozytywne podejście do życia i podróży. Musimy uzbierać wspólnie 5 tysięcy złotych, wtedy Piter otrzyma gotówkę. Już niebawem więcej szczegółów i bezpośrednie linki do strony Polak Potrafi! Właśnie budujemy stronę!
Obserwujcie profil i mówcie o sprawie wszystkim którym znacie!
Wspólnie pokażmy, że PolakPotrafi!
[TK]

ScooterKingZ PL Modeka Polska #Paranoid TomTom #Rafstek Wizaserwis.pl #Lukmar Polak Potrafi

Udostępnij

Dodaj komentarz